fbpx

Perkant už 50 Eur ir daugiau prekių pristatymas per paštomatų tinklą – nemokamas!

Apie mus

natūrali kosmetika

„Evergetikon“ -

natūrali ir veiksminga kosmetika įvairaus amžiaus žmonėms.

Mūsų gamybos laboratorija yra įsikūrusi Kretos saloje, Skalani. Produktus kuriame ir pristatome nuo 2005 metų. Mes pasiekėme savo tikslą – gaminiuose apjungėme saulės šviesos ir Kretos gamtos dovanas.

VERTYBĖS IR FILOSOFIJA

Mūsų vertybės ir filosofija – gaminti natūralius, vertingus produktus, turinčius daug naudingų medžiagų, reikalingų veido ir kūno priežiūrai.

Siekėme sukurti  natūralią kosmetiką. Ir mums tai pavyko! Džiaugiamės, galėdami pristatyti produktus, kurių sudedamosios dalys yra eteriniai aliejai ir žolių ekstraktai, pagaminti iš turtingos gamtos augmenijos Graikijoje. Mes sukūrėme kosmetiką, kuri turi nedaug sudedamųjų dalių kodų, tačiau jose sutelktos visos veiksmingiausios gamtos savybės. Šie natūralūs produktai tinkami įvairaus amžiaus žmonėms, nuo kūdikio iki pagyvenusio amžiaus.

„EVERGETIKON“ NATŪRALI KOSMETIKA

Pavadinimas „Evergetikon“ reiškia „geradaris“. Prie šio gėrio dosniai prisideda Graikijos gamta, kuri suteikia naudingų produktų ir ingredientų. Graikijos biologinė įvairovė pirmauja Europoje. Palankus klimatas, kuriame daug saulės šviesos ir energijos leidžia augalams sukaupti ypač daug gerųjų savybių, todėl galime gaminti aukštos kokybės, vertingus ir unikalius produktus.

Mūsų natūrali kosmetika yra šviesos, saulės ir gamtos kūrinys.

Su pagarba, moksline patirtimi ir kompetencija sujungiame šias gamtos dovanas ir išgauname pačias vertingiausias savybes. Taikome inovatyvius sprendimus, kurie leidžia ištirti produktų poveikį, griežtai atrinkti tinkamus ingredientus, stebėti gamybos procesus. Inovacijos yra teisiškai įregistruotos, daugelis mūsų klientų tai žino, nors ir mažai skelbiama.

Per daugelį metų „Evergetikon“ natūrali kosmetika tapo žinoma milijonams žmonių visame pasaulyje. Produktus galima rasti tik specialiose Graikijos parduotuvėse ir keliose užsienyje, taip pat aktyviai dalyvaujame įvairiose parodose.

„Evergetikon“ produktus sudaro:

  • veido priežiūros priemonės;
  • kūno priežiūros priemonės;
  • kosmetika vyrams;
  • plaukų priežiūros priemonės;
  • produktai kūdikiams ir maitinančioms mamytėms.

Mūsų natūralioje kosmetikoje veidui ir kūnui nėra vandens (išskyrus šampūnus, skystą muilą, dušo želę). Tai suteikia didelį pranašumą, nes nereikia sintetinių priedų, konservantų, užtikrinančių produktams ilgalaikį naudojimą. „Evergetikon“ produktų galiojimo laikas yra apie 2 metai.

Kremai ir serumai veidui, kūnui ir rankoms:

  • turi drėkinančių, regeneruojančių, tonizuojančių savybių;
  • suteikia odai elastingumą ir natūralų spindesį;
  • mažina spuogus, aknę, odos žaizdas;
  • stabdo senėjimo procesus.

Kremai kūdikiams ir maitinančioms mamoms neturi jokių cheminių priedų, todėl idealiai tinka mažiems vaikams nuo odos paraudimų, mamoms – nuo suskilinėjusių spenelių.

Muilas su levandomis buvo puikiai įvertintas Graikijos valstybinės bendrosios laboratorijos analizės metu.

Mes giliai tikime, kad per kontaktą su gamta ir jos galingomis natūraliomis medžiagomis galime pasiekti BALANSĄ, SVEIKATĄ, HARMONIJĄ.

Evergetikon

„Evergetikon“ – maksimali natūralumo galia.
0
Krepšelis
No product in the cart